Pomoc w otwarciu JDG Kraków

Planujesz wkrótce ruszyć z własnym biznesem? Gratulujemy podjęcia właściwej decyzji! Zdajemy sobie jednak sprawę, że to właśnie początki bywają najtrudniejsze, zwłaszcza jeżeli nigdy wcześniej nie dane było Ci się sprawdzić w roli przedsiębiorcy. Czeka Cię między innymi wybór optymalnej formy opodatkowania dochodów z JDG, złożenie wniosku do CEIDG, ustalenie sposobu prowadzenia księgowości i załatwienie jeszcze kilku istotnych formalności, choćby tych związanych z uzyskaniem numerów NIP i REGON. Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej wcale nie musi być jednak wymagającym i czasochłonnym zadaniem – profesjonalną pomoc w tym zakresie zapewni Ci biuro rachunkowe Księgowość Bez Tajemnic z Krakowa.

Skorzystaj z naszego wsparcia i wystartuj z nową firmą bez zbędnych przeszkód natury formalnej, z przyjemnością zapewnimy Ci w pełni indywidualne podejście.

Sprawne zakładanie działalności gospodarczej w Krakowie

Decyzje podjęte na samym początku funkcjonowania firmy mogą mieć bardzo poważne konsekwencje finansowe – a gdy gra idzie o zasobność Twojego portfela, nie warto działać pochopnie. Rejestracja JDG wymaga znajomości nieustannie zmieniających się przepisów prawnych: może się przykładowo okazać, że zakładana jednoosobowa działalność gospodarcza z mocy ustawy podlega opodatkowaniu VAT lub można ją prowadzić jedynie po uzyskaniu odpowiednich pozwoleń i koncesji.

Kluczem do uniknięcia niepotrzebnych kosztów związanych z nową JDG jest wybór właściwej formy opodatkowania dochodów. Rozliczać można się na zasadach ogólnych bądź według stawki liniowej, istnieje również oczywiście możliwość odprowadzania ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. Eksperci z krakowskiego biura rachunkowego Księgowość Bez Tajemnic przedstawią Ci zalety i wady każdej z tych form oraz kompetentnie doradzą, jaki sposób rozliczania się z fiskusem będzie dla Twojej firmy najkorzystniejszym rozwiązaniem pod względem finansowym.

Rejestracja JDG z pomocą KBT – kompleksowy zakres usług

Zapewniamy rzetelną pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności potrzebnych do utworzenia nowej, jednoosobowej firmy. Zakładanie działalności gospodarczej przez nasze biuro rachunkowe obejmuje m.in.

  • wsparcie w przygotowaniu kompletnych wniosków do rejestru przedsiębiorców, Urzędu Skarbowego, ZUS i GUS,
  • doradztwo przy wyborze zgodnego z przepisami sposobu prowadzenia księgowości dla JDG i formy opodatkowania dochodów,
  • weryfikację, czy przedsiębiorcy przysługują obniżone składki ZUS,
  • konsultacje związane z wyborem właściwych numerów PKD,
  • omówienie, które z wydatków należy zaliczyć jako koszty prowadzenia firmy.

Prosimy pamiętać, że oprócz zdalnego zakładania jednoosobowej działalności gospodarczej zapewniamy naszym Klientom także pełną obsługę księgową w oparciu o przejrzysty, konkurencyjny cennik. Przekonaj się, jak prosta może być rejestracja JDG w Krakowie – zadzwoń, wyślij maila lub zadaj nam pytanie poprzez formularz kontaktowy na stronie, pomożemy Ci otworzyć biznes odpowiednio do Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.